Blog - STIHL je hlavním partnerem ankety Dobrovolní hasiči roku 2016

Společnost Andreas STIHL spol. s r.o. se v letošním roce stala jedním z hlavních partnerů šestého ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku 2016. V anketě jsou každý rok oceňovány a za svoji záslužnou činnost odměňovány jednotky a sbory dobrovolných hasičů. Posuzována je přitom profesionalita provedených zásahů nebo preventivní činnost a práce s mládeží. Díky partnerství společnosti bude poskytnut vítězům ankety účelově vázaný finanční dar na pořízení ruční zásahové techniky značky STIHL. Partnerství ankety Dobrovolní hasiči roku 2016 a STIHL podtrhuje silnou pozici značky v oblasti kvality výrobků a bezpečnosti práce s nimi, které jsou pro členy záchranných týmů klíčové.

Roadshow po krajích České republiky

Od května do srpna budou jednotlivé kraje navštěvovány prostřednictvím prezentační roadshow ankety. Oproti předchozím ročníkům bude navštíveno dvakrát více míst. Na základě dohody o vzájemné spolupráci se na průběhu ankety podílí tři sdružení dobrovolných hasičů: Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Moravská hasičská jednota a Česká hasičská jednota. Na této roadshow bude k vidění i prezentace výrobků značky STIHL.

Přihlašování do ankety

Přihlašování do šestého ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku 2016 začalo 5. května 2016 a skončí 15. července 2016. Posuzovaným obdobím zásahu nebo činnosti je 1. července 2015 až 30. června 2016. Podrobné informace o anketě a přihlášku najdete na http://www.adhr.cz.